5 DIENU SPORTA UN ATPŪTAS NOMETNE BĒRNIEM “PELDAM KOPĀ VASARĀ”

Created with Sketch.

Norises vieta: “Elektrum Olimpiskais centrs”, Grostonas iela 6b, Rīga

Norises laiks: 9.00 – 18.00

Nometnes laikā bērni dienu sāka ar rīta vingrošanu, nodarbībās peldbaseinā uzlaboja peldēšanas iemaņas, – dzīvību saglabājošu prasmi, iepazina dažādus sporta veidus, kā arī izpildīja dažādus vispārattīstošus fiziskos vingrinājumus.
Nodarbības vadīja sertificēti peldēšanas un sporta treneri.

Nometnes mērķis – kvalitatīvi un daudzpusīgi organizēt bērnu un jauniešu atpūtu vasaras brīvdienās. Iesaistot bērnus dažādās sportiskās aktivitātēs, attīstīt savstarpējās komunikācijas prasmes un interesi par veselīgu dzīvesveidu, kā arī veicināt izpratni par drošas atpūtas pamatiem pie ūdens.

17. jūlijā nometnes izbraukumā Ikšķiles pludmalē viesojās Valsts prezidents Egils Levits. Viņš tikās ar biedrības “Peldēt droši” dibinātāju Zani Gemzi, Latvijas Peldēšanas federācijas prezidentu Aivaru Platonovu un nometnes bērniem, lai pārrunātu dramatisko situāciju, kas izveidojusies, cilvēkiem zaudējot dzīvību, atpūšoties pie ūdens. Vairāk lasi (foto un video) https://www.president.lv/lv/jaunumi/zinas/valsts-prezidents-parak-daudz-cilveku-iet-boja-uz-udens-to-nedrikstam-pielaut-26322#gsc.tab=0