Bezmaksas tiešsaistes nodarbības
“Ja peldēt, tad droši 2024” 16. maijā

Created with Sketch.

9.00 nodarbība pašiem mazākajiem – pirmskolas audzēkņiem
10.00 nodarbība sākumskolas skolēniem
11.00 nodarbība pamatskolas un vidusskolas skolēniem

Nodarbības ilgums – viena mācību stunda (40 minūtes).

Nodarbībās bērni uzzinās, kam pievērst uzmanību, izvēloties drošu peldvietu, kāda ir pareiza un atbildīga uzvedība, atpūšoties pie ūdens un nodarbojoties ar ūdens sporta veidiem. Tiks skaidrota peldētprasmes nozīme, iemesli, kā rezultātā var notikt nelaime, un kliedēti mīti par slīkšanas atpazīšanu. Šādas nodarbības tika īstenotas 2021. un 2022. gadā un tajās piedalījās ceturtā daļa visu Latvijas skolēnu.

Dalības anketa

  • Jāraksta pilns nosaukums
  •  
  • 1. Personu datu apstrādes mērķis ir apzināt interesentus, noformēt tiešsaistes nodarbību “Ja peldēt, tad droši 2024” dalībnieku grupu.
    2. Pārzinis dalībnieku datu apstrādei iepriekš norādītajam mērķim ir Biedrība “Peldēt droši”, turpmāk tekstā – Biedrība, reģ. Nr. 40008280364, juridiskā adrese: Vairogu iela 5, Gauja, Carnikavas pag., Ādažu nov., LV-2163. Personas datu saņēmēji ir Biedrība un ar kursu norises nodrošināšanu saistītās personas, kas saistītas ar informācijas apstrādi norādītā mērķa sasniegšanai.
    3. Ar nodarbību īstenošanu saistītās pieteikuma anketas biedrība “Peldēt droši” uzglabā līdz nodarbību noslēgumam.

    Nodarbības tiek īstenotas sociālās kampaņas “Ja peldēt, tad droši! Nepārvērties slīkonī” ietvaros. Nodarbības tiešsaistē līdzfinansē Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem projekta “Tuvojas vasara – atceries par drošību uz ūdens” ietvaros. Aktivitāte tiek īstenota programmas NVO Fonda projekta “Atbalsts LPF darbības stiprināšanai un interešu aizstāvībai cilvēkdrošības uz ūdens veicināšanas jomā” ietvaros. Par aktivitāšu saturu atbild biedrība “Latvijas Peldēšanas federācija”.
  •