Kā mācīt peldēt, lai bērni ūdenī justos droši 2022 | 1. LĪMENIS

Created with Sketch.

Peldēt droši sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas federāciju 2022. gada oktobrī Balvos, Valmierā un Rīgā aicināja ikvienu sporta treneri un interesentu uz profesionālās kompetences pilnveides kursiem “Kā mācīt peldēt, lai bērni ūdenī justos droši 2022 | 1. LĪMENIS”.

Pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda finansējumam dalība kursos bija bez maksas un, kursiem noslēdzoties, apliecības saņēma vairāk nekā 90 dažādu ar sportu saistīti pedagogi, treneri un skolotāji. Apmācību noslēgumā Balvos, Valmierā un Rīgā dalībnieku kopvērtējums par kursos saņemto informāciju desmit ballu skalā sasniedza 9.35. 77% aptaujāto atzina, ka uzzinājuši daudz jauna.

Aptauja pēc kursu noslēguma
Kursu apmeklētāju vērtējums

Pēc praktiskajām nodarbībām peldbaseinā, imitējot slīcēja glābšanu un transportēšanu ūdenī ar 10kg un 30kg smagiem īpašiem manekeniem, neviens vien dalībnieks atzina, ka tas ir smags fizisks pārbaudījums un ārkārtas situācijā nopietni izvērtēs savas spējas.

Paldies Peldēt droši komandai par visaugstākajā līmenī novadīto apmācību! Iesaku, iesaku un vēlreiz iesaku ikkatram, kuram rūp sava, bērnu un līdzcilvēku drošība ūdenī ! Neesmu ar ūdeni uz jūs, man tas patīk, bet par tik daudz lietām, pat ļoti vienkāršām, nezināju, neaizdomājos, nemācēju!

Inga

Paldies par tik intensīvām, aizraujošām un vērtīgām apmācībām! un vislielākais paldies treneriem – par punktualitāti, precizitāti, spēju skaidri izteikt veicamos uzdevumus un sirsnīgo attieksmi, ar jums bija forši 🙂 Noteikti iesaku arī citiem!

Zane

Paldies organizatoriem par izcilu darbu!

Zintis

Kursus finansē Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „NVO fonds” projekts “Atbalsts LPF darbības stiprināšanai un interešu aizstāvībai cilvēkdrošības uz ūdens veicināšanas jomā” (projekta nr. 2022,LV/NVOF/MAC/043/27).

Paldies sadarbības partneriem Valmieras pilsētai, Vidzemes Olimpiskajam centram un Valmieras peldbaseinam, Balvu pilsētai un Balvu peldbaseinam, kā arī Rimi Olimpiskajam centram par veiksmīgu kursu norisi. Īpašs paldies kompānijai Mohni LS OÜ par neaizvietojamajiem palīgiem Ruth Lee manekeniem.