Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursu programma “Kā mācīt peldēt, lai bērni ūdenī justos droši 2021”.

Created with Sketch.

Mācīšanās lietpratībai, īstenojot mācību saturu veselības un fiziskās aktivitātes mācību jomā – peldēšana.

Nodarbības vispārizglītojošo skolu sporta pedagogiem “Kā mācīt peldēt, lai bērni ūdenī justos droši”  tiešsaistē (online) norisināsies 28., 29. oktobrī un 4., 5. novembrī. Kursos var pietikties vispārējās izglītības sporta pedagogi no visas Latvijas, dalība ir bezmaksas un pieteikšanās aizpildot elektronisko pieteikumu vietnē www.peldet.v.

Programmas īstenošanas mērķis – pilnveidot vispārējās izglītības sporta pedagogu profesionālo kompetenci mācību priekšmetā Sports un veselība mācību satura modulī Peldēšana par peldētprasmju un drošas rīcības prasmju attīstīšanu, jaunā mācību satura plānošanu, par mācīšanu un mācīšanos stundā mācīšanas pieejas maiņas īstenošanai mācību procesā.

Programmas apguves rezultātā dalībnieki paplašinās izpratni par to, kas ir lietpratība, kādā mācīšanās procesā iespējamais rezultāts ir skolēna kompetence drošības jautājumos (izzina, analizē un izvērtē riskus dažādās dzīves situācijās, pieņem izsvērtus lēmumus drošai rīcībai un uzņemas par tiem atbildību) un kā šādu procesu īstenot praksē mācību priekšmetā Sports un veselība mācību satura modulī Peldēšana; pilnveidos zināšanas par drošību uz/pie ūdens, peldētprasmes un drošas rīcības prasmes iespējamās bīstamās situācijās ūdenī.

NORISES VIETAS UN LAIKI*

Tiešsaistē (online) 28., 29. oktobrī
Tiešsaistē (online) 4., 5. novembrī
* Abās kursu dienās norise tiek nodrošināta Zoom platformā un norises laiks no 8.30 līdz 18.00.

Svarīgi!

Sertifikāta saņemšanai dalība ar ieslēgtu kameru visās tiešsaistes (online) nodarbībās obligāta.

LEKTORI:

Gunta Falka,      pedagogs ar 27 gadu stāžu, veselības un fiziskas aktivitātes mācību jomas koordinatore Rīgā, LSPA studentiem pedagoģisko prakšu bāzes metodiķis, RIIMC skolotāju konsultants

Haralds Lučkovskis, neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) galvenais speciālists pirmās palīdzības jautājumos, peldēšanas treneris.

Pāvels Murāns, peldēšanas treneris, sporta un peldēšanas skolotājs, Latvijas rekordists peldēšanā, 2004. gada Vasaras Olimpisko spēļu dalībnieks.

Agnese Gedrovica, peldēšanas trenere visa vecuma bērniem un pieaugušajiem, glābēja ar Starptautiskās pludmales glābēju asociācijas sertifikātu.

Toms Jēkabsons,  peldēšanas un burāšanas treneris bērniem un pieaugušajiem, ūdens sporta entuziasts, “Liepājas Olimpiskā centra” baseins un SPA vadītājs, Latvijas vindsērfinga asociācijas prezidents.

Kristaps Vaģelis, peldēšanas treneris un interešu izglītības skolotājs bērniem no 5 gadu vecuma. Atklātā ūdens peldēšanas sacensību “Ciecernieks” organizators.

Emīls Spulle,      students bakalaura programmā “Sporta Zinātne”, PII Sporta skolotājs, biedrības “Peldēt Droši” nometņu treneris, sertificēts peldbaseinu glābējs.

Video ieskats kursu norisē 2020. gadā

PIETEIKTIES KURSIEM

Norises vietaDatums
Rīga “Rimi Olimpiskā centra” peldbaseins Grostonas iela 6b, Rīga7., 8. oktobrisPieteikšanās noslēgusies
Daugavpils Daugavpils Olimpiskā centra peldbaseins Stadiona iela 1, Daugavpils14., 15. oktobrisPieteikšanās noslēgusies
Tiešsaistē (online)21., 22.  oktobrisPieteikšanās noslēgusies
Tiešsaistē (online)28., 29. oktobrisPieteikšanās noslēgusies
Tiešsaistē (online)4., 5. novembrisPieteikšanās noslēgusies